Trečioji pergalė Eurolygoje iš eilės: „Žalgiris“ parklupdė ir „Brose Bamberg“ ekipą

Šiandien startuoja dar viena krepšinio kupina Eurolygos savaitė, per kurią visi klubai sužais po du susitikimus.

Pirmose savaitės rungtynėse „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė savo pergalių seriją iki trijų 88:84 įveikdami „Brose Bamberg“ ekipą ir iškovojo aštuntą pergalę šiame Eurolygos sezone.

Kėlinį labai nerezultatyviai pradėję kauniečiai sužaidus daugiau nei septynias minutes buvo pelnę vos šešis taškus, o tu pasinaudoję varžovai įgijo dviženklį pranašumą (6:16). „Žalgirio“ žaidėjai prabudo tik po Šarūno Jasikevičiaus minutės pertraukėlės, po kurios atgaivino savo žaidimą puolime ir sumažino pranašumą iki minimumo (21:22).

Antrajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo rezultatyviai, o po pirmųjų P. Jankūno taškų rungtynėse žalgiriečiai įgijo rekordinę septynių taškų persvarą (40:33). Paskutines penkias kėlinio minutes sėkmingiau sužaidė „Brose Bamberg“, kuri sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo (50:49).

Trečiajame kėlinyje po jau šeštojo Artūro Milaknio tritaškio rungtynėse kauniečiai turėjo dešimties taškų persvarą (64:54), bet kėlinio pabaigoje aštuonis taškus iš eilės pelnęs Maodo Lo leido Vokietijos komandai išlyginti rezultatą (72:72).

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo sėkmingai gindamiesi, o tai leido po keturių žaidimo minučių turėti penkių taškų pranašumą (79:74). Nors vėliau Danielis Hackettas buvo sumažinęs pranašumą iki minimumo, 6:0 laimėta atkarpa leido kauniečiams įgyti septynių taškų pranašumą (86:79).

Visgi, ramybės tai negarantavo, o tritaškį pataikęs D. Hackettas likus žaisti 25 sekundes sumažino pranašumą iki dviejų taškų (86:84). Per likusį rungtynių laiką Vokietijos klubas bandė perimti kamuolį, o nesugebėję to padaryti galiausiai likus žaisti dešimt sekundžių subaudavo Aaroną White‘ą. Amerikietis pademonstravo šaltus nervus ir dviem tiksliais baudų metimais užtikrino savo komandos pergalę.

Geriausią karjeros mačą Eurolygoje šiandien sužaidė Artūras Milaknis, kuris pataikęs šešis tolimus metimus pelnė 20 taškų.

Aštuntąją pergalę per tryliktas rungtynes iškovoję kauniečiai po šios pergalės pakilo į penktąją poziciją Eurolygoje.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Žalgiris“: A. Milaknis 20 (6/9 tritaškiai), P. Jankūnas 17, A. Kavaliauskas 15, K. Pangos 11.

Brose Bamberg“: D. Wright 22, D. Hackett 17, M. Lo 14, L. Radosevič 11.