Eurolygos atkrintamųjų starte – „Anadolu Efes“ pergalė prieš „Real“

Antradienio vakarą prasidėjo Eurolygos atkrintamųjų etapas. Pirmąją pergalę tarpusavio serijoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, kurie namuose 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13) sutriuškino Madrido „Real“ ekipą.

Rungtynių pradžia daug žadanti pasirodė Madrido krepšininkams, kurie nuo pat pirmosios minutės spurtavo ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Vis tik šeimininkai iš lėto įsivažiavo ir jau pirmajame kėlinyje persvėrė rezultatą. Kritiniu ketvirčiu „Real“ ekipai tapo trečiasis, kai šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą. Lemiamame ketvirtyje „Anadolu Efes“ ir toliau absoliučiai dominavo aikštėje, o pranašumas tapo labai nepadorus „Real“ atžvilgiu.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Rodrigue Beauboisas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (3/6 trit., 5/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Sekanti akistata tarp „Anadolu Efes“ ir „Real“ įvyks balandžio 22 dieną, taip pat Stambule.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 19, Sertacas Sanli 16, Shane'as Larkinas 14, Bryantas Dunstonas 11, Krunoslavas Simonas 10.

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Walteris Tavaresas 10, Nicolas Laprovittola 9.