Antroji nesėkmė iš eilės: „Lietuvos rytas“ išvykoje rimčiau pasipriešinti „Bayern“ ekipai nesugebėjo

Šį vakarą antrąją nesėkmę iš eilės Europos taurės Top 16 etape patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda.

Vilniečiai Vokietijoje rimčiau pakovoti prieš „Bayern“ klubą nesugebėjo – vienu metu turėję net 20 taškų deficitą jie patyrė nesėkmę 68:81.

Po dviejų rungtynių pergalių vis dar neturintys „Lietuvos ryto“ krepšininkai nukrito į paskutinę savo grupės poziciją.

Rungtynių eiga:

I kėlinys:

Nuo pat susitikimo pradžios „Lietuvos ryto“ klubas nesiruošė pasiduoti ir lengvai atiduoti pergalės vokiečiams bei po Arno Butkevičiaus tritaškio svečiai turėjo keturių taškų persvarą (13:9). Nors vėliau „Bayern“ buvo pelniusi penkis taškus be atsako, po keitimo aikštėje pasirodžiusių Egidijaus Mockevičiaus ir Roko Giedraičio duetas leido vilniečiams susigrąžinti persvarą ir privertė Aleksandrą Djordjevičių prašyti minutės pertraukėlės (17:14).

Po serbo minutės pertraukėlės jo vadovaujamai ekipai pavyko sėkmingiau užbaigti kėlinį, po kurio vokiečiai turėjo vieno taško pranašumą (22:23).

Bayern“: J. Cunningham 6, N. Dedovič 5, M. Mačvan ir D. Barthel po 4.

Lietuvos rytas“: R. Giedraitis 9, J. Barron 6, L. Mavrokefalidis 4.

II kėlinys:

Antrojo kėlinio pradžioje „Bayern“ turint minimalų pranašumą patys šeimininkų žaidėjai suteikė progą vilniečiams perimti iniciatyvą: Milanas Mačvanas gavo nesportinę pražangą. Visgi, vos tašką iš šios situacijos pelnę „Lietuvos ryto“ krepšininkai ne tik patys nepasinaudojo šia galimybe, tačiau ir leido įsisiautėti Jaredui Cunninghamui, po kurio penkių taškų iš eilės komandas jau skyrė šeši taškai (28:34).

Vėliau iš amerikiečio lyderio vaidmenį perėmė M. Mačvanas, kuris pridėjo keturis taškus ir ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas (28:38). Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti deficitą iki septynių taškų (35:42).

Bayern“: J. Cunningham 13, N. Dedovič 9, M. Mačvan 8.

Lietuvos rytas“: R. Giedraitis 9, L. Mavrokefalidis 7, J. Barron 6.

III kėlinys:

Po pertraukos „Bayern“ laimėjo dviejų minučių atkarpą 7:0 ir po rekordinės 14 taškų varžovų persvaros Rimas Kurtinaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (35:49). Visgi, net ir po jos svečiams nepavyko pristabdyti dominavusių aukštaūgių Devino Bookerio bei M. Mačvano, o netrukus Vokietijos klubo persvara jau siekė 20 taškų (42:62).

Tiesa, kėlinio pabaigoje E. Mockevičiaus keturių taškų iš eilės įkvėpti vilniečiai sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (48:62).

Bayern“: J. Cunningham 16, M. Mačvan 12, N. Dedovič 11, D. Booker 10.

Lietuvos rytas“: R. Giedraitis 12, L. Mavrokefalidis 9, J. Barron 6.

IV kėlinys:

Ketvirtajame kėlinyje vėl kiek pristigusį vilniečių puolimą bandė atgaivinti du kartus iš toli pataikęs Mindaugas Girdžiūnas, tačiau gynyboje „Lietuvos rytui“ niekaip nesisekė sustabdyti varžovus, kurie įpusėjus paskutiniam ketvirčiui turėjo 15 taškų persvarą (59:74).

Per likusį mačo laiką „Bayern“ buvo dar kartą pabėgusi 18 taškų, tačiau per paskutinę minutę svečiams pavyko bnet kiek sumažinti deficitą ir patyrė nesėkmę 68:81.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Bayern“: J. Cunningham ir D. Booker po 18, N. Dedovič 14, M. Mačvan 12 (11 atkovotų kamuolių).

Lietuvos rytas“: R. Giedraitis 14, M. Girdžiūnas 11, L. Mavrokefalidis 9.