Giedrius Žibėnas toliau vadovaus „Rytui“

G. Žibėnas lieka „Ryte"

Po pralaimėjimų Atėnų „Peristeri“ ir Utenos „Juventus“ iš „Ryto“ vyriausiojo trenerio pareigų pašalinus Donaldą Kairį, laikinuoju Vilniaus „Ryto“ treneriu buvo paskirtas jo asistentu dirbęs 36 metų G. Žibėnas.

Puse lūpų buvo kalbama, kad šiam krepšinio specialistui buvo duotas keleto mačų bandomasis laikas, per kurį klubo vadovybė nuspręs, ar G. Žibėnas lieka vyriausiojo trenerio poste, ar jį pakeis ir iki sezono pabaigos pagrindinio stratego kėdėje darbuosis kitas krepšinio specialistas.

Šiandien Vilniaus klubo oficialiame tinklapyje pasirodė informacija, kad su jaunu specialistu nuspręsta pratęsti bendradarbiavimą iki sezono pabaigos ir kito vyriausiojo trenerio ieškoma nebus.

Tokį klubo valdybos pasitikėjimą G. Žibėnu užtarnavo pastarieji vilniečių rezultatai. Pasitraukus D. Kairiui, G. Žibėno vadovaujami juodai raudonai balti laimėjo visas 4 rungtynes, o praėjusį šeštadienį LKL rungtynėse namuose nukovė ir principinį varžovą turnyrinėje lentelėje Panevėžio „Lietkabelį“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts