„Lietkabelis“ namuose pralaimėjo „Galatasaray“ klubui ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti vietą kitame Europos taurės etape

Šį vakarą „Lietkabelis“ patyrė nesėkmę namuose ir prarado galimybę užsitikrinti vietą kitame šio turnyro etape.

Namuose jau antrajame kėlinyje prieš „Galatasaray“ didžiulį deficitą turėję panevėžiečiai patyrė nesėkmę 77:84.

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo skirtingomis taktikomis: jei panevėžiečiai bandė žaisti agresyviai bei arčiau krepšio, tai varžovai nesivaržydami atakuodavo iš toli. Dvyliką tritaškių per kėlinį išmetę „Galatasaray“ po pirmųjų dešimties minučių turėjo šešių taškų pranašumą (19:25).

Antrajame kėlinyje varžovai ir toliau sėkmingai atakavo iš toli, o prie to pridėję ir pagerintą gynybą, sužaidus šešias minutes šiame kėlinyje „Lietkabelis“ jau turėjo 18 taškų deficitą (26:44). Turkams į priekį visiškai pabėgti neleido tik sėkmingas šeimininkų kėlinio užbaigimas, prie kurio ryškiausiai prisidėjo du tritaškius metimus pataikęs Adas Juškevičius (40:52).

Po pertraukos iniciatyvos ėmėsi Kšištofas Lavrinovičius, tačiau jo pastangų sugrįžti į rungtynes neužteko. Beveik visą likusį mačo laiką varžovai išlaikė dviženklį pranašumą iš iškovojo labai svarbią pergalę.

Po šio pralaimėjimo per paskutinį turą „Lietkabeliui“ reikės išvykoje įveikti „Buducnost“, ar tikėtis, kad per likusius du turus „Grissin Bon“ neiškovos nė vienos pergalės.