Fantastiškai žaidęs B. Simmonsas vedė „76ers“ į pergalę, R. Westbrookas su trigubu dubliu parbloškė „Pelicans“

Filadelfijos „76ers“ ekipoje Benas Simmonsas turi visiškai perimti lyderio vaidmenį, kadangi žaisti negali Joelis Embiidas. Australas būtent tai ir apdarė, o „76ers“ 119:102 įveikė Šarlotės „Hornets“.

„76ers“ nuo varžovų pabėgo trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 14:0 ir pirmavo 86:71. Ketvirtajame kėlinyje Filadelfijos ekipa tik didino pranašumą, o klausimų dėl nugalėtojo – nebekilo.

Šiose rungtynėse puikiai atrodė savo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą pakartojęs B. Simmonsas. Jis per 31 minutę pelnė 20 taškų (10/17 dvit.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 3 kamuolius ir kartą suklydo.

Tai buvo ketvirtas kartas, kai B. Simmonsas atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Hornets“ ekipoje išsiskyrė Michaelas Kidd-Gilchristas ir Malikas Monkas pelnę po 16 taškų, Jeremy Lambas pridėjo 12, Dwightas Howardas (10 atk. kam.), Frankas Kaminsky ir Kemba Walkeris pridėjo po 10.

„76ers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Marco Belinelli pelnęs 22 taškus (9/10 metimai), B. Simmonsas ir J.J. Redickas (5/8 trit.) pridėjo po 20, Robertas Covigntonas 17 (1/9 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd..), o Ersanas Ilyasova 16 (4/7 trit.).

Tuo metu Oklahomos „Thunder“ ekipa iškovojo svarbią pergalę 109:104 įveikdama Naujojo Orleano „Pelicans“.

Nors rezultatas to neišduota, tačiau „Pelicans“ paskutinį kartą šiose rungtynėse pirmavo tik antrojo kėlinio pradžioje (31:33). Vėliau dar jiems pavyko išlyginti rezultatą trečiajame kėlinyje (63:63). Tačiau nepaisant šio epizodo, „Thunder“ visą laiką pirmavo.

O vienu metu turėjo ir dviženklę persvarą – 77:67. Dviženklis skirtumas buvo ir likus 3 minutėms (102:92), tačiau „Pelicans“ iki rungtynių pabaigos dar spėjo jį šiek tiek sumažinti.

Šiame susitikime nesustabdomas buvo Russellas Westbrookas, kuris pelnė 26 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 8/11 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Po šis pergalės „Thunder“ stiprina savo pozicijas penktoje Vakarų konferencijos vietoje ir šiuo metu turi tiek pat pergalių, tačiau vienu pralaimėjimu daugiau negu ketvirtoje vietoje esanti San Antonijaus „Spurs“.

Tuo metu „Pelicans“ po šio pralaimėjimo nukrito į aštuntąją vietą, o devintoje vietoje esanti Denverio „Nuggets“ turi tik viena pergale mažiau.

Vašingtono „Wizards“ 94:113 Čikagos „Bulls“
Hjustono „Rockets“ 83:100 San Antonijaus „Spurs“
Orlando „Magic“ 88:94 Atlantos „Hawks“
Detroito „Pistons“ 108:96 Bruklino „Nets“
Dalaso „Mavericks“ 87:98 Klivlendo „Cavaliers“
Jutos „Jazz“ 121:97 Minesotos „Timberwolves“
Milvokio „Bucks“ 125:128 Denverio „Nuggets“
Finikso „Suns“ 107:117 „Golden State Warriors“