Šaras ir toliau medžioja R.Jokubaitį

Šaras medžioja Jokubaitį

Šiuo metu Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojama „Barcelona“ ruošiasi lemiamiems sezono išbandymams, tačiau nuošalyje nelieka ir pasiruošimas kitam sezonui.

Jau ankščiau buvo skelbiama, kad kitais metais Katalonijos klubui teks patirti tam tikrų pokyčių, o didžiausia atsakomybė už priimtus sprendimus ir sukomplektuota kitų metų sudėtį atiteks ekipos vyriausiajam treneriui Š.Jasikevičiui ir komandos sporto direktoriaus pareigas einančiam Jaunui Carlosui Navarro.

Ispanijos sporto naujienų portalas sport.es teigia, jog „Barcelonos“ ekipos strategas šiuo metu daugiausiai pastangų deda į tai, kad jaunasis „Žalgirio“ gynėjas Rokas Jokubaitis kitą sezoną žaistu būtent lietuvio treniruojamoje komandoje.  

Didžiausias šio sprendimo argumentas yra tai, kad 20-metis Lietuvos talentas puikiai pažįsta Š.Jasikevičių, jau turi patirties rungtyniaujant aukščiausio lygio varžybose ir stratego manymu puikiai talkintų komandai kartu su senbuviu Nicku Calathesu.

Taip pat oficialiai yra pranešama, kad šis planas nėra tik gandai. „Barcelona“ su Kauno „Žalgirio“ vadovybe aktyviai derasi dėl sutarties nutraukimo sąlygų ir sumos, kurią teks sumokėti už R.Jokubaičio persikėlimą.

Primename, kad Rokas Jokubaitis šiame Eurolygos sezone vidutiniškai ant parketo praleidžia 21 minutę, įmeta 7 taškus bei atlieka 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts