Š. Jasikevičius: „Patys varžovams įteikėme pergalę“

Kauno "Žalgirio" vyriausiasis komandos treneris Šarūnas Jasikevičius šį kartą neliko patenkintas savo auklėtinių charakteriu ir teigė, kad jie patys įteikė pergalę Madrido "Real" krepšininkams.

Įspūdingai susitikimą pradėjęs "Žalgiris" sutrupėjo ketvirtajame kėlinyje ir leido svečiams iš Ispanijos išsivežti pergalę 90:79.

"Labai skausmingas pralaimėjimas, nes varžovams, aš galvoju, aišku dabar po rungtynių yra emocijos, bet galvoju, kad įteikėme pergalę. Sukurti žaidimo planą nebuvo kažkas sunkaus, turėjome aibę pranašumų, aibę dalykų, kur galėjome juos nubausti.

Kiekvieną sykį, kai tik išeidavome į priekį, sąžiningai turiu pasakyti, kad įsimylėdavome save ir nustojome kentėti", – po rungtynių sakė Šaras.

"Nustodavome kentėti ir pradėdavome žaisti "Real" krepšinį, kuris yra laisvas, gražus, nuostabus, toks, kurio mes žaisti absoliučiai negalime. Jie triskart sugrįžo į rungtynes ir trečią kartą sugrįžo negrįžtamai. Reikia pripažinti, kad vienintelis skirtumas yra antrame ir ketvirtame kėliniuose padarytos klaidos.

Vėlgi, mes nesuradome komandoje vedlio, kuris nuramintų, viską sustatytų, pasiimtų į savo rankas. Įžaidėjų pirmasis darbas yra kontroliuoti komandą, taip pat, kaip ir ir trenerio. Labai skauda, nes jautėsi, kad prieš Eurolygos čempionus turėjome labai daug pranašumų, daugumoje situacijų juos išnaudojome.

Mūsų paskaičiavimais, mes Eurolygos čempionams padovanojome apie 30 taškų. Čia yra kosminis skaičius. Taip negali būti. Mes nebuvome pasiruošę nugalėti ir eiti giliau į save, atsiduoti 100 proc. komandai Pavedę į viską pažiūrėjome pro pirštus ir kiekvieną sykį buvome nubausti", – tęsė Š. Jasikevičius.

Kitas Eurolygos rungtynes "Žalgiris" išvykoje žais prieš Pudgoricos "Buducnost".