B. Simmonsas tikisi padėti Australijai kitose Olimpinėse žaidynėse

Filadelfijos „76ers“ ekipos jaunasis talentas Benas Simmonsas tikisi, jog 2020-ųjų metų Tokijo Olimpinėse žaidynėse galės apsivilkti Australijos rinktinės marškinėlius.

Jau 2016 metų Rio Olimpinėse žaidynėse australai buvo laikomi vieni iš favoritų įgelti JAV rinktinei, tačiau patirties ir sėkmės trūkumas lėmė, kad jie turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

B. Simmonsas savo debiutiniame sezone kol kas renka po 18 taškų, atkovoja po 9,8 atšokusio kamuolio, atlieka po 8,2 rezultatyvaus perdavimo ir perima po 1,6 kamuolio.

Australijos rinktinei pavykus surinkti pajėgiausią sudėtį, jie ir vėl taptų vienas favoritų. Šiuo metu be B. Simmonso NBA rungtyniauja dar aštuoni australai: Mangokas Mathiangas, Thonas Makeris (abu gimė Sudane), Joe inglesas, Patty Milssas, Dante Exumas, Matthew Dellavedova, Andrew Bogutas ir Aronas Baynesas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts