Paaiškėjo detalės dėl Jokubaičio perėjimo į „Barceloną“

Kalbos apie Roko Jokubaičio perėjimą į Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ prasidėjo dar savaitės pradžioje, tačiau labai tikėti, kad šios kalbos virs realybe. Ispanijos žiniasklaida praneša, kad Ispanijos gigantai artėja prie susitarimo su Kauno „Žalgiriu“ dėl vieno perspektyviausių Lietuvos talentų įsigijimo.

Roko Jokubaičio kontraktas su Kauno „Žalgiriu“ galioja iki 2022-2023 metų sezono pabaigos, o numatyta išpirki už lietuvį siekia net 350 tūkstančių eurų. Vis tik, „Barcelona“ tikisi gynėja įsigyti už mažesnę pinigų sumą ir ruošiasi į sandorį įtraukti buvusį žalgirietį Leo Westermanną bei į kontraktą įtraukti galimybę gauti tam tikrą pinigų sumą, kai krepšininkas sulauks kontrakto iš NBA klubo.

Tikėtina, kad Rokas Jokubaitis NBA durų slenkstį peržengs jau ateinančiais metais. ESPN apžvalgininkas Jonathanas Givony jaunamam kauniečiui šiais metais prognozavo pirmojo 42-ąjį šaukimą, o tuo tarpu „The Athletic“ žurnalistas Semas Vecenie lietuviui prognozavo aukštą 25-ąją poziciją šaukime.

Rokas Jokubaitis šiame Eurolygos sezone per vidutiniškai per rungtynes aikštelėje praleidžia po 21 minutę ir renka po 7 taškus, atkovoja po 1,7 atšokusio kamuolio bei atlieka po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Geriausias karjeros Eurolygoje rungtynes Jokubaitis simboliškai sužaidė prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“, kai pelnė 15 taškų. Atvykęs į katalonų gretas Jokubaitis pakeistų į NBA išvykstantį Leonardą Bolmarą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts