Fantastiškas D. Sabonio žaidimas atvedė į pergalę „Pacers“

Dar vieną fantastišką pasirodymą NBA lygoje surengė Domantas Sabonis, kurio dėka Indianos „Pacers“ (1-3) išvykoje nugalėjo Bruklino „Nets“ (1-3) rezultatu 118:108 (31:31, 29:32, 30:20, 28:25).

Susitikimas buvo atkaklus ir kovingas, o pirmame kėlinyje abi komandos demonstravo gerą puolimą. Panašus žaidimas išliko iki antro kėlinio pabaigos, tačiau po ilgosios pertraukos į priekį šovė lietuvio atstovaujama ekipa, o lemiamame ketvirtyje pavyko išlaikyti pranašumą.

D. Sabonis per 37 minutes surinko 29 taškus (2/4 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą.