Fantastiškas graiko žaidimas priartino „Bucks“ prie rytų konferencijos finalo (VIDEO)

Nesutramdomas Graikijos krepšininkas ir toliau demonstruoja fantastišką krepšinį, kurio dėka komanda priartėjo prie 2001 metų pasiekimo, patekimo į konferencijos finalą. Giannis Antetokounmpo su atstovaujama Milvokio "Bucks" ekipa trečią kartą nugalėjo Bostono "Celtics" rezultatu 113-101 (22:30, 25:19, 33:23, 33:29).

Svečiuose žaidę mačo nugalėtojai turėjo problemų pirmame kėlinyje, tačiau jau antrame jas pradėjo spręsti kur kas geresniu žaidimu. Nors į ilgąją pertauką Milvokio atstovai išėjo su mažu deficitu, tačiau antroje rungtynių dalyje jie greit jį panaikino. Ketvirtame kėlinyje pavyko atsilaikyti prieš varžovų bandymus sugrįžti į mačą ir iškovoti svarbią pergalę.

Rungtynių herojus G. Antetokounmpo surinko 39 taškus, dar 15 pridėjo George Hillas, Khrisas Middletonas 13.

Pralaimėtojų gretose Kyrie Irvingas pelnė 23 taškus, Al Horfordas 20, Marcusas Morrisas 18.

Serijos rezultatas 3:1.