Antrojoje rungtynių pusėje subyrėjęs „Žalgiris“ krito Pirėjuje

Kauno „Žalgiris“ (0-4) Eurolygos dvigubą savaitę užbaigia nepatirdami pergalės skonio. Jure Zdovco auklėtiniai išvykos rungtynėse 68:83 (23:12, 16:24, 10:27, 19:20) nusileido pagirtiną formą šiame sezone demonstruojančiai Pirėjo „Olympiakos“ (3-1) ekipai.

Kauniečiai rungtynes pradėjo aukšta nata ir pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą pirmavo dviženkliu skirtumu. Antrajame kėlinyje „Olympiakos“ sugebėjo po truputį atsitiesti ir ketvirčio pabaigoje sumažino atsilikimą iki vos 3 taškų.

Ant parketo po ilgosios pertraukos sugrįžę „Olympiakos“ krepšininkai iškarto smeigė kelis tritaškius ir labai greitai susikrovė rekordinį 14 taškų pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu kauniečiai stengėsi sugrįžti į rungtynes, tačiau atsilikimo sumažinti jau nebepavyko. Kauniečiams tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė iš tiek pat galimų Eurolygoje.

„Olympiakos“ į pergalę atvedė Kostas Sloukas, kuris per ne pilnas 19 minučių pelnė 17 taškų (3/5 trit., 4/5 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kauniečių gretose labiausiai išsiskyrė Emmanuelis Mudiay, kuris per 24 minutes pelnė 16 taškų (1/6 trit., 4/7 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.