Fantastiškas K. Duranto žaidimas atvedė „Warriors“ į antrą pergalę serijoje (VIDEO)

NBA čempionai išsprendė savo problemas ir trečiose atkrintamųjų rungtynėse atrodė kur kas geriau nei antrose. Oklando "Golden State Warriors" svečiuose sutriuškino Los Andželo "Clippers" rezultatu 132-105 (41:24, 32:28, 36:24, 23:29).

Nors rungtynės trunka keturis kėlinius, tačiau praeitų metų čempionai jas užbaigė per pirmą kėlinį. Rezultatyvumu ir dvigubu pranašumu laimėję pirmą ketvirtį jie pasiuntė varžovus į nokdauną. Antrasis ir trečiasis kėlinys taip pat priklausė svečiams ir tik paskutiniame ketvirtyje namai sugebėjo šiek tiek atsitiesti prieš atsipalaidavusius varžovus.

"Warriors" į pergalę vedė puikus Kevinu Duranto žaidimas ir pelnyti 38 taškai, 21 pridėjo Stephenas Curry, 15 Andre Iguodala.

Pralaimėtojų gretose Ivica Zubačius pelnė 18, Lou Williamsas 16, JaMychal Green 15.

Serijos rezultatas 2-1 "Warriors" naudai.