Fantastiško D. Sabonio indėlio neužteko – sezono startas pažymėtas pralaimėjimu

Neseniai rekordinę Lietuvos istorijoje sutartį pasirašęs krepšininkas surengė įspūdingą pasirodymą reguliariojo sezono starte. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa nusileido Detroito „Pistons“ rezultatu 110:119 (24:27, 31:27, 31:29, 24:36.

Pirmasis sezono mačas šioms komandoms buvo atkaklus ir kovingas. Pirmame kėlinyje šiek tiek geriau pasirodė svečiai, tačiau jau antrame rezultatą lygino namai. Antroje rungtynių dalyje scenarijus išliko panašus, bet lemiamame ketvirtyje „Pistons“ sužaidė sėkmingiau ir išsivežė pergalę.

D. Sabonis per 36 minutes pelnė 27 taškus ir buvo rezultatyviausias. Jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.