Vakarų konferencijos finalas pradėtas S. Curry tritaškiais ir lengva „Warriors“ pergale (VIDEO)

NBA lygos vakarų konferencijos finale susitiko Oklando "Golden State Warriors" ir Portlando "Trail Blazers" ekipos, kurios sužaidė pirmą tarpusavio susitikimą serijoje. Geresni pasirodė namuose žaidę praeitų metų čempionai, kurie pirmas rungtynes laimėjo rezultatu 116-94 (27:23, 27:22, 23:26, 39:23).

Namų komanda pirmavo beveik visą laiką, o jau pirmame kėlinyje įgijo pranašumą, kuri antrame dar labiau padidino. Tiesa po ilgosios pertraukos svečių ekipa sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau paskutinis ketvirtis vėl priklausė praeito sezono nugalėtojams.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Stephenas Curry su 36 taškais (9/15 tritaškiai), Klay Thompsonas pridėjo 26, Draymondas Greenas 12.

Pralaimėtojų gretose Damianas Lillardas pelnė 19, dar 17 pridėjo Maurice Harklessas, CJ McCollumas, Rodney Hoodas.