Fenomenalus Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ Vašingtone

Domantas Sabonis dar kartą surengė nepamirštamą pasirodymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa patyrė kritinę nesėkmę. Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykos rungtynėse 115:142 (29:30, 23:36, 31:48, 32:28) nusileido Vašingtono „Wizards“ krepšininkams ir baigė sezoną per žingsnį nuo atkrintamųjų.

Domantas Sabonis geriausią savo karjeros sezoną užbaigia per 32 žaidimo minutes pelnęs 19 taškų (1/2 trit., 7/13 dvit., 2/4 baud.), atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių baigtis praktiškai paaiškėjo trečiajame kėlinyje, kai R. Westbrooko traukiami „Wizards“ pelnė beveik pusšimtį taškų ir padidino pranašumą 31 taško. Ketvirtojo kėlinio pradžioje puolime šeštąjį kartą prasižengė Domantas Sabonis ir buvo priverstas palikti aikštę, o pasipriešinti nebesugebėję „Pacers“ turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Šeimininkus į pergalę vedė Bradley Bealas, kuris per 28 minutes pelnė 25 taškus (4/7 trit., 5/10 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausiai „Wizards“ gretose pasirodė puikiai kamuolius skirstęs Russellas Westbrookas, kuris per 33 minutes pelnė 18 taškų (0/1 trit., 6/12 dvit., 6/9 baud.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

Į kitą etapą žengę „Wizards“ krepšininkai ketvirtfinalyje susitiks su Filadelfijos „76ers“ krepšininkais.

Wizards“: Bradley Bealas 25, Russellas Westbrookas ir Rui Hachimura  po 18, Danielis Gaffordas 15, Raulis Neto, Anthony Gillas 10.

Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Domantas Sabonis 19, Dougas McDermottas Kelanas po 13, Cassiusas Stanley 11, Oshae Brissettas 10.