FIBA čempionų lyga keičia taisykles

FIBA čempionų lygoje atsiranda įkrintamųjų etapas

Championsleague.basketball. oficialiai paskelbė, kad FIBA Čempionų lyga 2021-2022 metų sezonui ruošia atnaujinta formatą, kuriame atsiras įkrintamųjų etapas.

Reguliarusis sezonas prasidės įrastai. Iš viso susitiks 32 komandos, iš kurių 28 į turnyrą bus patekusios tiesiogiai, o likusios 4 – po kvalifikacinio etapo ir visos turnyre dalyvausiančios ekipos bus suskirstytos į 8 grupes.

Ekipos, kurios grupėse užims pirmąsias vietas – pateks tiesiai į aštuntfinalį, o antras ir trečias vietas užėmusios komandos susigrums įkrintamosiose varžybose. Šiame naujame etape ekipos tarpusavyje žais iki trijų pergalių, o nugalėtojai pateks į aštuntfinalį.

Aštuntfinalyje patekusios komandos vėl bus suskirstytos į grupes, o į sekantį – ketvirtfinalio etapą pateks dvi geriausios grupių ekipos.

Ketvirtfinalyje taip pat bus žaidžiamos serijos iki dviejų pergalių, vėliau lauks pusfinalio, mažojo ir didžiojo finalo susitikimai. Pusfinalių susitikimai vyks penktadienį, o finalai – sekmadienį.

Primename, kad FIBA čempionų lygos kovose ateinančiame sezone Lietuvos garbę atstovaus Vilniaus „Ryto“ klubas, o praėjusio sezono čempionais tapo San Pablo „Burgos“ ekipa.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts