G. Antetokounmpo dvigubu dubliu, dramatiškoje kovoje atvedė į pergalę „Bucks“ (VIDEO)

NBA lyga po šventinės pertraukos grįžo į normalų ritmą ir komandos vėl varžosi reguliariame sezone. Vienuose iš rungtynių Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio "Bucks" (44-14) komanda nugalėjo Bostono "Celtics" (37-22) rezultatu 98-97 (20:22, 33:25, 19:21, 26:29).

Graiko komanda žaidusi namuose turėjo kaip reikiant paplušėti, kad pasiektų pergalę. Visgi nors pirmas kėlinys nesusiklostė puikiai, tčiau jau antrame pavyko išsiveržti į priekį, o antroje rungtynių dalyje atsilaikyti su nuolat deficitą mažinusiais varžvovais.

G. Antetokounmpo surinko dvigubą dublį per 37 minutes, jo sąskaitoje 30 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvus perdavimai, 2 blokuoti metimai, 1 perimtas, tačiau jis suklydo 4 kartus ir prasižengė 2.

Jam talkino Khrisas Middletonas ir Malcolmas Brogdonas surinke po 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose Kyrie Irvingas surino 22 taškus, 21 tašką Al Horfordas.