Kuzminsko ir Kalniečio klubinis sezonas baigėsi

Kuzminsko ir Kalniečio sezonas - baigtas

Lietuvos krepšininkai Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis baigė pasirodymą VTB Vieningosios lygos sezone ir dabar galės ramiai ruoštis vasarai su Lietuvos rinktine.

Sekmadienio pavakarę Kazanėje lietuvių atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas Kazanėje trečiąjį sykį 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) VTB Vieningosios lygos pusfinalio serijoje iki 3 pergalių nusileido vietos „Unics“ krepšininkams. Seriją krasnodariečiai pralaimėjo sausu rezultatu 0:3.

Tiesa, vienu metu atrodė, kad be traumuoto VTB Vieningosios lygos reguliariojo sezono naudingiausio žaidėjo Manto Kalniečio paslaugų šiame pusfinalyje turėjęs verstis „Lokomotiv-Kuban“ gali sušvelninti serijos rezultatą iki 1:2. Pirmoje rungtynių pusėje svečiai puikiai skirstė kamuolį, užtikrintai atakavo iš toli ir rungtynių didžiąją pertrauką pasitiko pirmaudami net 13 taškų skirtumu – 44:31.

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. „Unics“ vis lengviau rasdavo būdų pelnyti taškams, o svečiai ėmė strigti gerai organizuotoje šeimininkų gynyboje. Kuomet per pirmąją rungtynių pusę sukauptos persvaros nebeliko, „Lokomotiv-Kuban“ bandė gelbėtis savo lyderių individualiu meistriškumu, bet pergalingo rezultato tai neatnešė.

Prieš tai ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių Krasnodaras lengvai 2:0 įveikė krizės kamuojamą Maskvos srities „Khimki“ ekipą.

„Unics“: Johnas Brownas 14, Isaiah Canaanas 12, Okaro White‘as ir Jordanas Theodore‘as po 11, Jamaras Smithas 9, Johnas Hollandas 6.

„Lokomotiv-Kuban“: Nigelas Williamsas-Gossas 17, Grigorijus Motovilovas 14, Mindaugas Kuzminskas 13, Willas Cummingsas 8, Drew Gordonas 6.