G. Antetokounmpo privertė kapituliuoti „Clippers“ ekipą (VIDEO)

Jau 20-tą pergalę NBA lygoje pasiekė Milvokio "Bucks" (20-3) ekipa, kurioje žaidžia praeitų metų MVP Giannis Antetokounmpo, kuris komandai padėjo įveikti Los Andželo "Clippers" (16-7) krepšininkus rezultatu 119:91 (30:15, 22:28, 35:19, 32:29).

Jau pirmame kėlinyje puikiai žaidė "Bucks" atstovai, kurie namuose demonstravo puikų puolimą ir greitai įgijo dviženklį pranašumą. Tiesa, antrasis kėlinys nebuvo toks sėkmingas, tačiau po ilgosios pertraukos vėl pavyko pademonstruoti gerą puolimą ir dar padidinti atotrūkį. Paskutinė rungtynių dalis taip pat geriau sekėsi namie žaidusiems Milvokio atstovams.

G. Antetokounmpo per 26 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam, tai buvo jau 21-asis sezono dvigubas dublis.

K. Middletonas pridėjo 17 taškų prie pergalės.

Pralaimėtojų gretose 17 taškų pelnė K. Leonardas, 14 pridėjo I. Zubica.