„Žalgiris“ užtikrinta pergale pradėjo LKL pusfinalį

Pirmadienį Lietuvos krepšinio lygoje prasidėjo pusfinalių kovos. Lengvą pergalę namuose iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 100:75 (23:23, 35:16, 17:16, 25:20) sutriuškino Utenos „Juventus“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1-0.

Lygus žaidimas aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, kai likus vos minutei iki ketvirčio pabaigos „Juventus“ laimėjo atkarpą 6-2 ir išlygino rezultatą. Vis tik, antrajame kėlinyje kauniečiai nė trupučio nepasigailėjo svečių ir pelnydami 35 taškus susikrovė 19 taškų persvarą. Likusius du kėlinius „Žalgirio“ krepšininkai tiesiog išlaikė turimą pranašumą ir šventė įtikinamą pergalę.

Kauniečius į priekį vedė Joffrey Lauvergne'as, kuris per 24 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzui geriausiai talkino Thomasas Walkupas, kuris per 22 minutes taip pat pridėjo 17 taškų (2/4 trit., 4/4 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviais pasirodė Mindaugas Kupšas, kuris per 23 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Antrosios serijos rungtynės vyks trečiadienį Utenoje.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas ir Joffrey Lauvergne'as po 17, Lukas Lekavičius 17, Paulius Jankūnas ir Karolis Lukošiūnas po 13.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Gintautas Matulis 15, Vaidas Čepukaitis 12, Martynas Paliukėnas 10.