Be G. Antetokounmpo žaidę „Bucks” patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą

NBA lygoje su sunkumais susiduria geriausia šio sezono ekipa, kuri patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės. Milvokio „Bucks” nusileido Denverio „Nuggets” rezultatu 95:109 (24:39, 30:23, 17:14, 24:33) ir toliau negali išbristi iš pralaimėjimų.

Jau pirmame kėlinyje be lyderio žaidusi „Bucks” atsiliko dviženkliu skirtumu. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką pavyko sušvelninti atsilikimą, kaip ir trečiame kėlinyje, bet lemiamą dalį vėl geriau sužaidė Denverio atstovai.

Nugalėtojus į pergalę vedė J. Murray su 21 tašku, 20 pridėjo P. Millsapas, 19 J. Grantas.

Pralaimėtojų gretose K. Korveris surinko 23 taškus, S. Brownas 16.