Negirdėta istorija: G. Popovichius pripažino, kad L. Aldridge‘as buvo nepatenkintas žaisdamas pas jį

San Antonio „Spurs“ ekipos organizacija yra aukščiausio lygio, o prie to prisideda ir Teksaso ekipos vyriausiasis treneris Greggas Popovichius.

Strategas pasižymi savo lojalumu ir tikrumu, o jo komandose žaidžiantys krepšininkai tai itin vertina. Tačiau 2015-aisiais prie „Spurs“ prisijungęs LaMarcusas Aldridge‘as į žaidimą vienoje geriausių organizacijų nežiūrėjo taip teigiamai.

Krepšininkas pradėjo viešai reikšti nepasitenkinimą, o jo nusiteikimu buvo nusivylę ir jo komandos draugai. Pirmojo krepšininko sezono metu „Spurs“ gretose, iškilo itin įdomi istorija. Tim Duncanas ir L. Aldridge‘as kartu dirbu treniruotėse ir atliko pratimus žaidžiant vienas prieš vieną. T. Duncanas jau buvo išsekęs ir L. Aldridge‘as pasakė: „Žmogau, neįsivaizduoju, kaip tu tai darai“.

T. Duncanas atsakė: „Jei nori žaisti iki 39-erių metų, tu turi sunkiai dirbti. Nagi, tęskime.“ Tačiau L. Aldridge‘as teigė, kad jam jau užtenka ir iškart paliko aikštę.
Būtent po tokių istorijų krepšininko reputacija „Spurs“ ekipoje sublogo, o jos nepataisė ir tai, kad aukštaūgis pasiprašė būti iškeistas. Tačiau čia savo kaltę pamatė legendinis strategas G. Popovichius.

„Aldridge‘as yra vienintelis žaidėjas, per visus 20 metų, kuris pasiprašė būti iškeistas iš komandos. Mes su juo pasikalbėjome ir po to supratau, kad tai buvo tik mano kaltė dėl to, kaip aš jį naudojau aikštėje. Dabar mes viską išsiaiškinome“, – teigė strategas.

Būtent šį sezoną L. Aldridge‘as žaidžia geriausią krepšinį nuo to laiko, kai prisijungė prie „Spurs“. Jis renka po 22,6 taško, atkovoja po 8,7 kamuolio ir atlieka po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts