M. Kuzminskui nepavyko susitarti su „Lakers“ ekipa

Mindaugui Kuzminskui susitarti su Los Andželo „Lakers“ ekipa nepavyko – pranešama, jog lietuvio derybos su šia komanda baigėsi nesėkmingai.

TV3 žinios skelbia, kad M. Kuzminskas Los Andžele susitiko su legendiniu NBA žaidėju Magicu Johnsonu, kuris „Lakers“ klube užima krepšinio operacijų prezidento postą. Atskleista, jog lietuvio ši ekipa savo gretose norėtų gruodžio viduryje, tačiau susitarimo pasiekti nepavyko.

„Lakers“ klubas turi pilną sudėtį ir norėdami įsigyti lietuvį turėtų atlaisvinti vietą komandos sudėtyje, tačiau šiuo metu jie nesiryžo atleisti nė vieno krepšininko. Ekipos vadovybė viliasi iškeisti vieną iš vasarą klubą papildžiusių žaidėjų, tačiau anksčiausia mainų data vasarą kontraktus pasirašiusiems žaidėjams yra gruodžio 15 diena.

Nesutikęs laukti atsilaisvinusios vietos „Lakers“ gretose M. Kuzminskas bandys susitarti su kita lygos komanda. Anksčiau pasirodė informacija, kad praėjusį sezoną 68 rungtynes sužaidusio ir po 6,3 taško per 14 minučių rinkusio žaidėjo paslaugomis taip pat domisi Atlantos „Hawks“, Čikagos „Bulls“ ir Milvokio „Bucks“ klubai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts