Galingas J.Valančiūno dvigubas dublis ir „Grizzlies“ žingsnis link atkrintamųjų

Lietuviu atstovaujama ekipa per žingsnį nuo atkrintamųjų

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje prasidėjo „Play in“ turnyro kovos, kuriose pirmą ir labai svarbią pergalę pasiekė Jono Valančiūno vedama Memfio „Grizzlies“ ekipa.

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose, po permainingos kovos rezultatu 100:96 (38:19, 18:30, 16:17, 28:31) palaužė San Antonijaus „Spurs“ ekipos krepšininkus ir taip išsaugojo patekimo į atkrintamąsias varžybas galimybes.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse buvo nesustabdomas ir prie savo komandos triumfo pridėjo galingą „20+20“ dublį. Lietuvos rinktinės centro puolėjas per 38 aikštelėje praleistas minutes į varžovų krepšį suvertė 23 taškus, atkovojo 23 atšokusius kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Lietuvos krepšinio žvaigždė jau per pirmuosius tris kėlinius į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 20 taškų ir 20 atkovotų kamuolių, o tai yra greičiausiai toks atliktas dublis Memfio klubo istorijoje bei ketvirtas krepšininko karjeroje.

Primename, kad „Grizzlies“ ekipai tai yra pirmoji „Play-in“ pergalė, o „Spurs“ sezonas yra užbaigtas. Memfio klubas kitame mače dėl patekimo į atkrintamąsias kovos su Oklando „Warriors“ ekipos krepšininkais.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 24, Jonas Valančiūnas 23 (23 atk. kam.), Ja Morantas 20, Jarenas Jacksonas 10.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas ir Rudy Gay po 20, Keldonas Johnsonas 11, Dejounte Murray. (13 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas po 10.