Jokubaitis keliasi į „Barceloną“

Kauno „Žalgirio“ ekipos talentas apsisprendė dėl savo ateities. „24sek.lt“ žurnalistas Rokas Pukėnas pranešė, kad lietuvis po šio sezono persikels į Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“.

Nors nei viena pusė dar nepadėjo parašų ant naujos krepšininko sutarties, tačiau pranešama, kad „Barcelona“ už 20-metį krepšininką Kauno „Žalgiriui“ privalės sumokėti nemenką išpirką, kurios suma siekia nuo 300 iki 500 tūkstančių eurų.

Krepšininkas į Lietuvos čempionų gretas persikėlė 2017 metais iš Klaipėdos „Neptūno“ dublerių komandos. Žaidėjas šiame sezone vidutiniškai rungtyniauja po 20 minučių ir renka po 7 taškus, atkovoja po 1,7 atšokusio kamuolio ir atlieka po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Taip pat jeigu Kauno „Žalgiris“ birželio 7 d. trečią kartą paeiliui nugalės Vilniaus „Ryto“ krepšininkus, tai bus paskutinės Roko Jokubaičio rungtynės vilkint žaliai baltus marškinėlius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts