K. Bryanto šventėje – K. Duranto pergalingas metimas po pratęsimo, Minesotoje – J. Butlerio pergalingos baudos (VIDEO, REZULTATAI)

Los Andželo „Staples Center“ arenoje vyko neeilinės rungtynės. Jose buvo pagerbta „Lakers“ ekipos legenda Kobe Bryantas, tačiau jo akivaizdoje, jo buvusi ekipa po pratęsimo krito prieš Oklendo „Warriors“ 114:116.

Didžiosios pertraukos metu K. Bryanto marškinėliai pažymėti 8-uoju ir 24-uoju numeriais buvo iškelti į arenos palubes.

Nepaisant to, „Lakers“ nesugebėjo padovanoti pergalės K. Bryantui, tačiau pasirūpino itin gražia ir įspūdinga kova.

Rungtynės galėjo baigtis kur kas anksčiau, nes dar likus minutei „Warriors“ pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau „Lakers“ jį sugebėjo greitai panaikinti ir dar turėjo paskutinį ketvirtojo kėlinio metimą savo rankose. Tačiau tada Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as prametė paskutinę sekundę.

Pratęsime, kurio K. Bryantas jau nestebėjo, nes paliko areną su šeima, vyko ir vėl atkakli kova. Tačiau likus 7 sekundėms viską išsprendė Kevinas Durantas, kurio metimas iš vidutinio nuotolio pražudė „Lakers“. Tada Lonzo Ballas dar gavo bloką, o Brandono Ingramo metimas paskutinę akimirką tikslo nepasiekė.

„Warriors“ sugebėjo laimėti nepaisant to, kad žaidė be Stepheno Curry ir Draymondo Greeno, o K. Durantas ir K. Thompsonas iš pirmų 40 pramestų komandos metimų prametė 31. Likusi komandos dalis iki to laiko prametė vos 9 metimus.

Šiose rungtynėse puikiai žaidė K. Durantas pelnęs 36 taškus (6/18 dvit., 4/11 trit., 11 atk. k., 8 rez. perd., 3 blk.), 17 pridėjo K. Thompsonas (2/11 dvit., 4/13 trit., 10 atk. k.), 14 pelnė Omri Casspi (10 atk. k.).

„Lakers“ ekipoje išsiskyrė Kyle‘as Kuzma su 25 taškais (4/6 trit.), 19 pelnė Brandonas Ingramas, 16 pridėjo Lonzo Ballas, o 15 pelnė Julius Randle‘as (11 atk. k.).

Tuo tarpu Minesotoje vietos „Timberwolves“ taip pat po itin atkaklios kovos šventė pergalę 108:107 prieš Portlando „Trail Blazers“.

Dar likus 7 minutėms „Blazers“ pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau po Jimmy Butlerio dėjimo likus 5 su puse minutės, vilkai atsiliko jau tik 2 taškais. Prie sugrįžimo smarkiai prisidėjo Jamalas Crawfordas, kuris ketvirtame kėlinyje pelnė 16 taškų.

Iš viso J. Butleris ir J. Crawfordas pelnė paskutinį 21 komandos tašką. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms J. Crawfordo tritaškis išvedė „Wolves“ ekipą į priekį. O viską išsprendė J. Butleris. Likus vos 2,5 sekundės jis išprovokavo pražangą ir pataikęs abu baudos metimus padovanojo Minesotai pergalę.

Amerikietis šiose rungtynėse žaidė su nugaros skausmais tačiau teigė, kad kovos dėl šios ekipos kol galės paeiti. Būtent J. Butleris „Target Center“ arenoje išgirdo fanus skanduojančius „MVP, MVP“.

„Timberwolves“ ekipoje J. Butleris ir buvo rezultatyviausias pelnęs 37 taškus, 23 pridėjo J. Crawfordas, 16 pelnė Karlas-Anthony Townsas (8 atk. k.).

„Blazers“ ekipoje geriausiai atrodė Jusufas Nurkičius ir C.J. McCollumas pelnę po 20 taškų, 17 pridėjo Damianas Lillardas (8 atk. k., 13 rez. perd.), o 15 pelnė Shabazzas Napieras.

Niujorko „Knicks“ 91:109 Šarlotės „Hornets“
Majamio „Heat“ 104:110 Atlantos „Hawks“
Filadelfijos „76ers“ 115:117 Čikagos „Bulls“
Jutos „Jazz“ 99:120 Hjustono „Rockets“
Denverio „Nuggets“ 94:95 Oklahomos „Thunder“
Finikso „Suns“ 97:91 Dalaso „Mavericks“
Los Andželo „Clippers“ 91:109 San Antonio „Spurs“