Oficialu: „Žalgiris“ padėjo parašus po sutartimi su Tyleriu Cavanaugh

Tyleris Cavanaugh

Kauno „Žalgirio“ vadyba su Pauliumi Motiejūnu priešakyje dar sykį pasuko jau žinomu ir šiam klubui būdingu kelia, pradėdami anksti burti komandą kitam sezonui. Skelbiama, kad Lietuvos čempionai suraitė parašus po sutartimi su praėjusiame sezone Tenerifės „Lenovo“ garbę Ispanijos ACB pirmenybėse gynusiu Tyleriu Cavanaugh.

Tiesa, stipriausiame Senojame žemyne laikomame Ispanijos čempionate 206cm ūgio 27 metų amerikietis įspūdinga statistika nepasižymėjo: per mačą mesdavo po 7,6 taško ir po krepšiais sugriebdavo 4,5 kamuolio. Su juo sudaryta sutartis pagal formulę „2+1″.

Pagrindinė priežastis, kodėl šis aukštaūgis pasirinko Kauną, yra treneris Martinas Schilleris, kurio treniruojamame Solt Leik Sičio „Stars“ klube jis žaidė 2018-2019 metų sezone. Taipogi šis amerikietis turi ir Eurolygos patirties, kadangi yra gynęs Berlyno ALBA garbę 2019-2020 sezone.

„Noriu padėti komandai laimėti, kiek tik galėdamas prie to prisidėti. Aišku, kaip žaidėjas noriu įnešti didžiulį indėlį. Tokia bus mano motyvacija tarpsezoniu – noriu toliau tobulinti savo žaidimą. Noriu aptarti su treneriu Schilleriu, ko jis tiksliai nori iš manęs. Noriu atvykti būdamas puikios sportinės formos ir gero požiūrio. Noriu padėti „Žalgiriui“ sugrįžti į Eurolygos atkrintamąsias ir padėti tęsti gerą darbą vietiniame čempionate“, – pasakojo amerikietis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts