Garsus NBA žmogus pagrindinėmis JAV varžovėmis įvardijo į Tokiją nepatekusias rinktines

Scottas ir Bryantas

Byronas Scottas, ilgametis NBA žaidėjas ir treneris, duodamas interviu JAV TMZ televizijai, smarkiai nusikalbėjo po to, kai paprašė pakomentuoti šviežiai nutikusį JAV pralaimėjimą draugiškame mače prieš Nigerijos krepšininkus (87:90). Būtent ši rinktinė tapo pirmaja Afrikos žemyno nacionaline rinktine, parklupdžiusią iš NBA žvaigždžių sudarytą JAV komandą.

„Negalėčiau pasakyti, kad tai yra netikėta, tai – pats netikėčiausias pralaimėjimas per JAV krepšinio istoriją, – „TMZ“ portalui kategoriškai savo mintis dėstė triskart NBA čempionas. – Kuomet JAV žaidžia su Nigerija, turėtų būti sunku susimauti.“

Vis dėlto, žymus JAV krepšinio žmogus, panašu, nelabai seka nūdienos pasaulinio krepšinio realijas ir nežino, jog Nigerijos rinktinės pagrindą sudaro NBA žaidėjai. Vis dėlto, tikra B. Scotto sapalione tapo pagrindinių JAV rinktinės varžovių olimpiadoje paminėjimas. Anot trenerio, tokios šalys turėtų būti Prancūzija, Kinija, Jugoslavija ir Rusija.

Iš tiesų, iš visų minėtų rinktinių Tokijuje bus tik Prancūzija. Jugoslavijos pavadinimas iš sporto pasaulio žemėlapio išnyko 2003 metais, o Kinija ir Rusija į svarbiausią metų sporto renginį nepateko, kadangi suklupo atrankiniuose turnyruose – taip pat kaip ir Lietuva.

Nors amerikiečiai nuolat kartoja, kad gerbia kitas šalis kaip varžoves ir intensyviai ruošiasi kovoms su jomis, paskutinis JAV pralaimėjimas Nigerijai ir tokios B. Scotto kalbos rodo, kad bent dalis JAV krepšinio visuomenės vis dar gyvena su rožiniais akiniais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts