Gasolio sugrįžimas pažymėtas pralaimėjimu: „Barcelona“ krito prieš „Bayern“

Nesėkmę paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė „Barcelona“ (24-10) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 72:82 (22:29, 15:14, 18:17, 17:22) nusileido Miuncheno „Bayern“ (21-13) krepšininkams.

Po 20 metų pertraukos su „Barcelona“ ekipos marškinėliais ant parketo pasirodė ir Pau Gasolis, kuris rungtynes pradėjo starto penkete ir per 13 žaidimo minučių surinko 9 taškus (0/1 trit., 4/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Barcelona“ puolime strigo nuo pat pirmosios rungtynių minutės. Šeimininkams absoliučiai nepavyko realizuoti tiek tolimų, tiek vidutinio nuotolio metimų, o prieš antrąjį kėlinį „Bayern“ susikrovė dviženklį pranašumą. Dar prastesnis šeimininkų pataikymas pademonstruotas ir antrajame kėlinyje – vos 33 proc. pataikytų metimų iš žaidimo. Vis tik, rungtynėms artėjant į pabaigą „Barcelona“ dar stengėsi kabintis į pergalę, tačiau tikslūs „Bayern“ metimai neleido šeimininkams priartėti.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Jalenas Reynoldsas, kuris per 25 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (0/1 trit., 13/17 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.