Gediminas Petrauskas Pasvalį iškeitė į Kėdainius

Petrauskas vėl treniruos kėdainiškius

Ilgametis LKL treneris Gediminas Petrauskas ir toliau liks dirbti Lietuvoje. 36 metų krepšinio specialistas, praėjusius tris su puse sezono buvęs pagrindiniu Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ strategu, iš šiaurės rytų Aukštaitijos keliasi į centrinę Lietuvos dalį ir jungsis prie jauno Kėdainių „Nevėžio – Optibet“ kolektyvo. Jau po paskutinio susitikimo LKL ketvirtfinalyje su „Žalgiriu“ strategas nedviprasmiškai pareiškė, kad Pasvalyje darbo nebetęs.

Kėdainiuose šis strategas jau yra dirbęs prieš dešimtmetį, ir daręs tai pakankamai sėkmingai. Būtent jo vadovaujami kėdainiškiai 2011-2012 metų sezone LKF taurės turnyre iškovojo trečią vietą.

2015-2016 metais su „Šiaulių“ klubu treneris iškovojo LKL bronzą, triskart tapo Baltijos krepšinio lygos čempionu.

G. Petrauskas yra pasižymėjęs sėkmingu darbu ir su šalies jaunimo rinktinėmis – jo kolekcijoje yra dvi bronzos, vienas sidabro apdovanojimas.

Kėdainių atstovai, pasirašydami sutartį su šiuo strategu, vylėsi, kad anksčiau savo gebėjimus su jaunimo rinktinėmis įrodęs jaunas specialistas sėkmingai dirbs su į Kėdainius kviečiamais jaunais krepšininkais, mat būtent talentingo jaunimo auginimas yra pagrindinis šio klubo tikslas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts