M. Kuzminskas jaudinančia žinute atsisveikino su Niujorku

Mindaugas Kuzminskas buvo atleistas iš Niujorko „Knicks“ ekipos, kad būtų atlaisvinta vietos Joakimui Noah.

Dabar lietuvis tapo laisvuoju agentu ir pats galės spręsti, kur norės žaisti toliau. Panašu, kad puolėjas nejaučia pykčio „Knicks“ ekipai ir Niujorko miestui ir parašė itin šiltą atsisveikinimo žinutę.

Jis ja pasidalino savo „Facebook“ paskyroje ir pridėjo tuščios spintelės nuotrauką „Knicks“ rūbinėje.

„Niujorke. Vienas iš gražiausių mano gyvenimo puslapių pasibaigė. Per anksti? Nežinau. Aš tik tikiu tuo, kad viskas, kas vyksta mūsų gyvenimuose, vyksta su priežastimi, – savo laišku feisbuke dalijosi M.Kuzminskas. – Esu girdėjęs posakį, kad jei gali TAI padaryti Niujorke, gali padaryti bet kur. Be abejo, bus visokiausių nuomonių apie tai, tačiau aš manau, kad man pavyko.

Visų pirma, pažinau daug nerealių žmonių, su kuriais, net neabejoju, būsime draugais visą gyvenimą. Savo kely turėjau daug profesionalų, kurie man padėjo patobulėti ne tik kaip žaidėjui, bet ir asmenybei. Bei, be abejonės, turėjau tikrai neblogą savo pirmąjį NBA sezoną.

Galbūt nepalikau klubo istorijoje žymos, kokią norėjau, tačiau tikiuosi, jog sirgaliai, klubo darbuotojai bei visi komandos draugai prisimins mane kaip gerą, nuoširdų žmogų, patikimą draugą ir komandos narį. Aš tikrai galvoju, jog, visų pirma, mūsų visų siekiamybė turėtų būti tapti kaip įmanoma geresniais žmonėmis. Tuomet visa kita ateis savaime.

Palieku miestą tik su teigiamomis emocijomis ir šis klubas visada turės ypatingą vietą manyje. Ačiū už galimybę, tikėjimą manimi ir viską, ką dėl manęs padarėte. O dabar – metas versti kitą savo gyvenimo puslapį.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts