Geriausių D. Sabonių rungtynių atkrintamosiose neužteko, „Raptors“ taip pat suklupo antrą kartą

Domantas Sabonis sužaidė geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose, tačiau to nepakako, kad Indianos „Pacers“ įveiktų Klivlendo „Cavaliers“. NBA vicečempionai Indianapolyje 104:100 iškovojo svarbią pergalę.

Dabar serijoje iki keturių pergalių, rezultatas yra lygus 2-2.

Šiame susitikime D. Sabonis per 25 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA atkrintamosiose Aukštaūgis taip pat atkovojo 6 kamuolius, tačiau dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Įdomu tai, kad vien per pirmas tris šio sezono atkrintamųjų rungtynes, lietuvis pelnė išviso 17 taškų. Praėjusį sezoną jo rezultatyviausios rungtynės atkrintamosiose buvo, kai jis pelnė 4 taškus.

„Cavs“ ir vėl ant pečių tempė LeBronas James, kuris oer 46 minutes pelnė 32 taškus (12/17 dvit., 0/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įpusėjus ketvirčiui „Pacers“ pirmavo 93:91, tačiau tada L. Jamesas ir K. Korveris pelnė paskutinius 13 ekipos taškų, o „Pacers“ atsilaikyti nesugebėjo.

„Pacers“ gretose D. Sabonis pelnė 19 taškų, Mylesas Turneris ir Victoras Oladipo (5/20 metimai) po 17, Darrenas Collisonas (8 rez. perd.) ir Thaddeusas Youngas (16 atk. kam.) po 12.

„Cavs“ gretose L. Jamesas pelnė 32 taškus, K. Korveeris 18 (4/9 trit.), J.R. Smithas ir Jordanas Clarksonas po 12.

Tuo metu Toronto „Raptors“ išvaistė turėtą persvarą serijoje ir suklupo antrąkart iš eilės. „Raptors“ šį kartą 98:106 pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ ekipai.

Dabar serijos rezultatas iki 4 pergalių yra 2-2, o serija ir vėl grįžta į Torontą.

Šiose rungtynėse Jonas Valančiūnas žaidė tik 15 minučių, bet pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, triskart suklydo, blokavo metimą ir triskart prasižengė.

Dar rungtynių pradžioje ‚Raptors“ turėjo 14 taškų persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ pavijo varžovus ir išlygino rezultatą – 92:92.

Johnas Wallas prisidėjo prie paskutinių „Wizards“ 14 taškų ir taip pavadavo šeštąją pražangą gavusį Bradley Bealą.

„Raptors“ neatsilaikė prieš „Wizards“ žvaigždę ir suklupo antrą kartą Vašingtone.

„Wizards“ gretose B. Bealas pelnė 31 tašką (5/7 trit.), J. Wallas pridėjo 27 (14 rez. perd.), Otto Porteris ir Marcinas Gortatas po 12.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 35 taškus (14/18 baud.), Kyle‘as Lowry pridėjo 19 (4/6 trit.), J. Valančiūnas 11, Jakobas Poeltlas 10.