NBA sudrebins grandioziniai mainai: C. Anthony iškeistas į „Thunder”

Panašu, kad Carmelo Anthony karjera „Knicks“ ekipoje – baigta. Pranešama, jog šiandien buvo susitarta dėl puolėjo mainų ir amerikietis persikels į „Thunder“ klubą.

Apie mainus praneša ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski, kuris yra pagarsėjęs tuo, jog apie oficialius lygos sandorius praneša anksčiau, nei jie yra paskelbiami oficialiai. Žurnalisto pranešimu atskleidžiama, jog už C. Anthony „Thunder“ į „Knicks“ išsiųs centrą Enesą Kanterį, puolėją Dougą Mcdermottą ir 2018 metų antrojo rato naujokų biržos šaukimą.

Tai jau antrasis įspūdingas naujokas, kuris sustiprins „Thunder“ prieš šį sezoną. Kiek anksčiau į Oklahomos ekipą persikėlė Indianos „Pacers“ lederis Paulas Georgas.

Tikimasi, jog C. Anthony prie „Thunder“ prisijungs dar prieš šios komandos treniruočių stovyklos pradžią, kurios startas numatytas antradienį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts