Grigonio vedamas „Žalgiris“ nugalėjo CSKA ir antrus metus iš eilės triumfavo „Gloria Cup“ turnyre

Sekmadienį vakare Turkijoje įvyko draugiško "Gloria Cup 2018" turnyro finalinės rungtynės.

Dėl simbolinio turnyro trofėjaus į kovą stojo Kauno "Žalgiris" ir Maskvos CSKA. Mariaus Grigonio į priekį vedami žalgiriečiai 81:73 (12:18, 19:17, 25:16, 25:22) pranoko principinius varžovus iš Rusijos.

Po pirmojo kėlinio šešių taškų pranašumą sukaupė CSKA žaidėjai. Antrajį kėlinį žalgiriečiai laimėjo dviejų taškų skirtumu, tačiau švieslentėje degė keturių taškų deficitas.

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, per kurį "Žalgiris" įmetė 25 taškus ir jau įgijo penkių taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai taip pat buvo pranšesni už varžovus, o pačiu sudėtingiausiu momentu iniciatyvos nebijojo imtis Marius Grigonis.

Daugiausiai taškų visgi surinko ne Grigonis – pagrindiniu įžaidėju šį sezoną būsiantis Nate'as Woltersas surinko 18 taškų. Grigonis žalgiriečiams pridėjo 15.

Rezultatyviausiu šio susitikimo žaidėju tapo Cory Higginsas, sumetęs 21 tašką. Kyle'as Hinesas CSKA komandai pridėjo dar 16 taškų.

„Žalgiris“: Nate'as Woltersas 18, Marius Grigonis 15, Artūras Milaknis 12, Antanas Kavaliauskas 11 (5 atk. kam.), Paulius Jankūnas 9, Aaronas White‘as 4, Rokas Jokubaitis 4, Brandonas Daviesas 4, Thomasas Walkupas ir Laurynas Birutis – 2.

CSKA: Cory Higginsas 21 (10/10 baud. met.), Kyle'as Hinesas 16 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 2 blk.), Danielis Hackettas 14, Alecas Petersas 10, Othello Hunteris 10 (7 atk. kam.).