„Grizliai“ parodė dantis, bet neatsilaikė

Grizliai neatsilaikė prieš Jutą

Memfio „Grizzlies“ krepšininkai 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) pralaimėjo trečiąsias Vakarų Konferencijos ketvirtfinalio rungtynes vieniems čempionatų favoritų Jutos „Jazz“ ir serijoje atsilieka rezultatu 1:2. Jono Valančiūno ekipa laimėjo pirmąsias serijos rungtynes Jutoje, tačiau dabar patyrė antrą pralaimėjimą serijoje paeiliui.

Jutos krepšininkai jau pirmajame kėlinyje parodė, kad yra nusiteikę atimti iš Memfio perimtą aikštės pranašumą. Jau po pirmųjų 12 žaidimo minučiū svečiai pirmavo 12 taškų skirtumu ir panašus rezultatas laikėsi tiek antrajame, tiek trečiajame ketvirtyje, kuriuos komandos žaidė taškas į tašką.

Memfis kilo į lemiamą šturmą paskutinėje mačo atkarpoje, sugebėjo panaikinti visą varžovų turėtą pranašumą ir išsiveržti į priekį rezultatu 107:105 po rezultatyviausiai žaidusio ir 28 taškus „Grizzlies“ pelniusio Jo Moranto tikslių baudos metimų, bet bet Donovano Mitchello vedami „džiazmenai“ atsakė atkarpa 14:2 ir geros gynybos dėka uždarė nugalėtojo klausimą paskutinėmis mačo minutėmis.

J. Valančiūnas šiame susitikime per beveik 35 žaidimo minutes pelnė 10 taškų ir po krepšiais sugriebė 13 kamuolių.

Ketvirtosios serijos rungtynės naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku vėl vyks Memfyje.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28, Dillonas Brooksas 27, Graysonas Allenas 17, Kyleas Andersonas 11, Jonas Valančiūnas 10, Jaenas Jacksonas Jr. 9.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29, Mike'as Conley 27, Bojanas Bogdanovičius, Rudy Gobertas ir Jordanas Clarksonas po 15, Royce'as O'Neale'as 12