„Grizzlies“ krito išvykoje – J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį

Ši naktis NBA lygoje nebuvo sėkminga Lietuvos atstovams, kurie patyrė pralaimėjimus. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ taip pat neišvengė liūdnos baigties ir nusileido Denverio „Nuggets“ rezultatu 110:119 (11:26, 28:24, 29:32, 42:37).

Jau pirmame kėlinyje „Grizzlies“ turėjo problemų ir atsiliko nemenku skirtumu. Likę ketvirčiai buvo sėkmingesni ir per juos pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau pakankamai pavyti varžovus ir pakovoti dėl pergalės nepavyko.

J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Pralaimėtojų gretose Jarenas Jacksonas surinko 20 taškų, De'Anthony Meltonas 17.

„Nuggets“ į pergalę vedė Nikola Jokičius su trigubu dubliu (10 atk. kam., 10 rez. perd), Willas Bartonas pridėjo 19 taškų.