„Grizzlies” vadovas: „Valančiūnas yra vienas geriausių lygos centrų”

Jono Valančiūno karjera Toronto "Raptors" komandoje yra baigta – Lietuvos rinktinės centras po septynerių metų palieka Kanadą ir išvyksta rungtyniauti į Memphį.

"Raptors" jį išmainė į "Grizzlies" komandą, kurioje lietuvis pakeis Marcą Gasolį.

"Gavome centrą, kuris yra vienas geriausių lygoje. Kaip matome, Toronte dėl jo netekties liūdi panašiai, kaip mes Marco Gasolio. Jis įneš į žaidimą intensyvumo. Mums jis patinka", – sandoriu iš esmės džiaugėsi klubo generalinis vadybininkas Chrisas Wallace'as.

"Manome, kad Jonas gali žaisti prie Jareno. Kitaip ir nebūtume sutikę su šiais mainais", – apie būsimą naują duetą užsiminė Ch. Wallace'as.

"Valančiūnas yra puikus komandos draugas ir jis žaidžia dėl pergalių. Aikštėje galėsime išnaudoti jo metimus atšokus, kitus puolimo įgūdžius. Jis puikus papildymas aikštėje ir už jos ribų. Valančiūnas atitinka daug mūsų kriterijų", – pridūrė vienas "Grizzlies" vadovų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts