Ignas Brazdeikis gavo dar vieną progą

Ignas Brazdeikis pasirašė sutartį su Orlando "Magic" ekipa

Lietuvos pilietybės siekiantis Ignas Brazdeikis sulaukė dar vienos progos žaisti NBA lygoje. Orlando „Magic klubas su puolėju pasirašė dešimties dienų bandomąją sutartį.

Savo karjerą 22-jų metų, 201 cm ūgio krepšininkas NBA lygoje pradėjo dar 2019 metais. Tada jį 47-uoju šaukimu, naujokų biržoje į savo gretas pasikvietė New Yorko „Knicks“ ekipa. Deja, bet per dvejus metus Kanados pasą turintis talentas nesugebėjo įsilieti į komandą ir įgyti trenerio pasitikėjimo.

Sezonui nespėjus įsibėgėti New Yorko „Knicks“ klubo vadovybė nusprendė, kad vilčių nepateisinęs krepšininkas keliasi į plėtojimosi lygą. Tobulėti išsiųstas I.Brazdeikis antroje pagal pajėgumą lygoje vidutiniškai aikštėje praleisdavo 34 minutes, pelnydavo po 20,8 taško, atkovodavo 9,8 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Šių metu kovo 25 dieną Ignas Brazdeikis sudalyvavo trišaliuose mainuose ir buvo atiduotas Filadelfijos „76ers“ klubui, tačiau šioje ekipoje jam ir vėl nepasisekė. Lietuvis spėjo sužaisti vos vieną mačą, kuriame per jam skirtas 8 minutes sugebėjo atkovoti 2 kamuolius ir pramesti visus penkis metimus, o po šių nesėkmingų rungtynių I.Brazdeikis buvo atleistas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts