Individualiu meistriškumu „Žalgirį“ pranokęs „CSKA“ pratęsė kauniečių pralaimėjimų seriją

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo nesėkme. Antradienį „Žalgirio“ arenoje Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 78:87 (17:26, 21:19; 20:21; 20:21) nusileido Maskvos CSKA.

Į keturis varžovų taškus tolimu metimu atsakė Marius Grigonis, du baudų metimus realizavo Steve‘as Vasturia, iš po krepšio pataikė Joffrey Lauvergne, o M.Grigonis pataikė dar vieną tolimą metimą – 10:14. Po minutės pertraukėlės tas pats M.Grigonis sumetė du baudų metimus, penkis taškus pridėjo Augustine‘as Rubitas,  tačiau varžovai pataikė su pirmojo kėlinio sirena ir padidino savo pranašumą – 17:26.

Iš po krepšio pataikė Martinas Gebenas, tritaškį smeigė Thomasas Walkupas, tačiau CSKA dar labiau nutolo – 22:37. Suklaidinęs varžovą dvitaškį įmetė A.Rubitas, baigiantis atakai dvitaškį nuo lentos pataikė Rokas Jokubaitis,  M.Grigonis pataikė savo trečią tritaškį, dar vieną vidutinio nuotolio metimą realizavo A.Rubitas, o Nigelas Hayesas pasižymėjo iš toli – 34:42. Dar vieną tritaškį iki kėlinio pabaigos pridėjo N.Hayesas, o M.Gebenas pataikė vieną baudos metimą – 38:45.

Po pertraukos dar vieną tritaškį smeigė M.Grigonis, du baudų metimus realizavo M.Gebenas, du vidutinio nuotolio metimus realizavo T.Walkupas, o Artūras Milaknis pataikė iš toli – 50:54. Varžovų gynybą aštriu reidu sudraskė R.Jokubaitis, oponentą vienas prieš vieną po krepšiu įveikė J.Lauvergne, o Lukas Lekavičius pelnė savo pirmuosius keturis taškus – 58:66.

Keturis taškus iš eilės ketvirtojo ketvirčio pradžioje surinko J.Lauvergne, o iš po krepšio pataikė A.Milaknis – 64:66. Tolimus metimus per varžovų rankas įmetė M.Grigonis ir T.Walkupas, o M.Grigonis dar pridėjo ir du taiklius baudų metimus – 72:76. Keturis taškus surinko R.Jokubaitis, Paulius Jankūnas sumetė du baudų metimus ir komandas skyrė vos taškas – 78:79.  Vis tik rungtynių pabaigą geriau sužaidė M.Jameso vedama CSKA, kuri šventė pergalę – 78:87.

„Žalgiris“: M.Grigonis 19, T.Walkupas 10 (7 rez. perd.), A.Rubitas 9, R.Jokubaitis 8 (5 rez. perd.), J.Lauvergne 8, N.Hayesas 6, A.Milaknis 5, M.Gebenas 5, L.Lekavičius 4, P.Jankūnas 2 (6 atk. kam.), S.Vasturia 2.

CSKA: M.Jamesas 27 (5 rez. perd.), W.Clyburnas 13, D.Hilliardas 12.