Iš NBA susidomėjimo sulaukęs A. White’as: „Dabar rūpi tik šio sezono pabaiga“

Kauno "Žalgiris" grįžo į pergalių kelią Eurolygos turnyre. Kauniečiai penktadienį įvykusioje dvikovoje palaužė Podgoricos "Budučnost" komandą.

Efektyviai antroje mačo pusėje žaidė Aaronas White'as. Amerikietis neišsiskyrė savo rezultatyvumu (8 tšk.), tačiau jo dėjimas po Brendano Davieso perdavimo išjudino visą areną.

"Jau senokai nejautėme pergalių skonio, todėl labai gera vėl grįžti į vėžes. Po taurės buvome nusiminę, nes pralaimėjome pačioje rungtynių pabaigoje. Bet esame profesionalai ir negalime leisti, kad nesėkmė persikeltų į kitus mačus", – teigė A. White'as.

A. White'as šiose rungtynėse sulaukė išskirtinio dėmesio – Kaune lankėsi Vašingtono "Wizards" operacijų viceprezidentas Thommy Sheppardas. Žinoma, kad "Wizards" su puolėju bendravo jau praėjusią vasarą, todėl yra didelė tikimybė, kad A. White'as po šio sezono pakels sparnus į NBA.

"Taip, Tommy čia atvyko dėl manęs, bet aš dabar galvoju tik apie šį sezoną, o ne tolimesnę ateitį. Man svarbiausi likę Eurolygos mačai bei Lietuvos krepšinio lygos finalai", – pridūrė krepšininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts