Puikus M. Kuzminsko žaidimas atvedė į pergalę „AX Armani“ Italijoje (VIDEO)

Italijoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau demonstruoja, kad gali žaisti gerai ir naudingai savo komandai. Mindaugas Kuzminskas su atstovaujama "AX Armani" (18-3) ekipa nacionalinėje lygoje įveikė lentelės dugne esančius "Grissin Bon" (5-16) rezultatu 71-67 (17-18 17-15 24-18 13-16).

Dizaineriai žaidė svečiuose ir rungtynės tikrai nebuvo lengvos. Jau pirmame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o prieš ilgąją pertrauką skirtumas buvo minimalus. Antroje rungtynių dalyje lietuvio ekipa pradėjo žaisti geriau ir susikūrė pranašumą. Ketvirtame kėlinyje pavyko atsilaikyti po permainingos kovos ir iškovoti pergalę.

M. Kuzminskas žaidė 20 minučių ir pelnė 14 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.