Iš „Pistons“ trenerio lūpų – pagyros D. Sirvydžiui

basketnews.lt

Praėjusį mėnesį NBA naujokų biržoje savo vardą išgirdęs Deividas Sirvydis šiuo metu rungtyniauja Las Vegaso Vasaros lygoje, kur vilki juo patikėjusios Detroito „Pistons“ komandos marškinėlius. 37-tuoju šaukimu pakviestas 19-metis pasireikšti daug negauna, tačiau, pasak „Pistons“ trenerių ir vadovų, Deivido laukia šviesi ateitis.

„Žaidimo pajautimo ir krepšinio IQ išmokyti neįmanoma, – teigia Vasaros lygoje prie Detroito „Pistons” komandos vairo stovintis J.D. DuBois. – Mes jam galime padėti sustyguoti mitybą, galime padėti jam sporto salėje, galime padėti padaryti daug įvairių dalykų, tačiau jo talentas puikiai jaustis abiejose aikštės pusėse yra ypatingas. Dėl savo aukšto krepšinio IQ, aikštėje jis visuomet yra tinkamoje vietoje ne tik puolime, bet ir gynyboje.”

Tiesa, Detroito „Pistons” žaidėjų personalo vadovas Gregas Polynski be pagyrų įžvelgia ir daug laukiančio sunkaus darbo. Pasak jo, norint žaisti aukščiausiame lygyje, Sirvydžiui itin svarbu kuo greičiau sustiprėti: „Deividas yra atsidavęs žaidėjas, jis supranta, kad norėdamas čia rungtyniauti, turi visą save atiduoti komandai bei tobulinti savo kūną – tai bus itin svarbus faktorius, norint eiti į priekį.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts