Įspūdingai sugrįžusi „Celtics“ ir vėl įveikė „76ers“

Bostono „Celtics“ ekipa sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą ir iškovoti pergalę 108:103 prieš Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Po šios pergalės „Celtics“ ekipa pirmauja 2-0 ir jos krepšininkai gali drąsiai teigti, kad apgynė namų aikštę. Kitos dvi serijos rungtynės vyks Filadelfijoje.

Dar antrojo kėlinio viduryje „Celtics“ turėjo įspūdingą deficitą kai atsiliko 26:48. Vis dėlto Bostono ekipa šį kėlinį sugebėjo užbaigti spurtu 18:3 ir į pertrauką išėjo atsiliekant tik 5 taškais – 51:56.

O po pertraukos „Celtics“ sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir kontroliuoti susitikimą iki jo pabaigos.

Vis dėlto dar likus žaisti 6 minutes ketvirtajame kėlinyje svečia iš Filadelfijos buvo persvėrę trumpam rezultatą savo naudai (93:88), tačiau „Celtics“ spurtavo 11:2 ir vėl susigrąžino iniciatyvą.

„Celtics“ iškovojo jau šeštąją pergale iš eilės namuose atkrintamosiose.

„76ers“ ekipai itin trūko Beno Simmonso, kuris šiame susitikime pelnė viso labo tašką. Jis prametė keturis dvitaškius ir pataikė vieną baudą iš dviejų. Jam esant aikštėje „76ers“ ekipa praleido net 23 taškais daugiau už varovus. B. Simmonso +/- rodiklis buvo prasčiausias rungtynėse.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausias buvo Jaysonas Tatumas su 21 tašku, Terry Rozieras pridėjo 20 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Marcusas Smartas 1+, Alas Harfordas (12 atk. kam.) ir Jaylenas Brownas po 13.

„76ers“ gretose J.J. Redickas pelnė 23 taškus, Robertas Covingtonas 22 (9 atk. kam.), Joelis Embiidas 20 (14 atk. kam.), Dario Šaričius 14 (9 atk. kam.).