Įspūdingo L.Dončičiaus žaidimo neužteko – „Mavericks“ sezonas NBA lygoje baigtas

Dalaso "Mavericks" krito prieš Los Andželo "Clippers"

Sekmadienio naktį NBA lygoje įvyko lemiamos atkrintamųjų ciklo rungtynės tarp Slovėnijos vunderkindo vedamos Dalaso „Mavericks“ ir Los Andželo „Clippers“ ekipų. Žūtbūtiniame mače stipresni buvo aikštės šeimininkai, kurie savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 126:111 (35:38, 24:35, 23:30, 26:26) įveikė Teksaso klubą.

Luka Dončičius demonstravo įspūdingą žaidimą ir jau pirmoje dvikovos dalyje surinko net 29 taškus, tačiau po ilgosios pertraukos pristigo jėgų ir pagalbos iš komandos draugų. Tuo tarpu savo aikštėje žaidę Los Andželo „Clippers“ krepšininkai į „Mavericks“ krepšį susmeigė net 20 tolimų metimų ir taip palaidojo visas teksasiečių viltis laimėti rungtynes.

Saulėtosios Kalifornijos komanda Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-3 ir pusfinalyje susitiks su Jutos „Jazz“ ekipa, kuri į pusfinalį pateko eliminavusi Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komandą.

22-ejų Luka Dončičius šiose rungtynėse aikštelėje praleido 45 minutes ir iš viso į varžovų krepšį įmetė 46 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 atšokusius kamuolius ir 6 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Kawhi Leonardas. Pastarasis per 42 aikštelėje praleistas minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 4 varžovų perdavimus.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28, Marcusas Morrisas 23, Paulas George'as 22, Reggie Jacksonas 15, Terance'as Mannas 13, Nicolas Batumas ir Luke'as Kennardas po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 46, Dorianas Finney-Smithas 18, Kristaps Porzingis 16, Bobanas Marjanovičius 14, Timas Hardaway 11.