Sabonio vedama „Pacers“ neprilygo „Jazz“ ekipai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečiąjį iš eilės pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa.

N. Bjorkgreno auklėtiniai namuose 93:103 (20:25, 27:22, 21:28, 27:28) turėjo pripažinti vakarų konferencijos lyderių Jutos „Jazz“ krepšininkų pranašumą, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.

Domantas Sabonis rungtynėse buvo labai arti dvigubo dublio. Lietuvis per 34 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (2/4 trit., 5/9 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Likus rungtyniauti kiek mažiau nei vienai minutei Sabonis buvo priverstas palikti aikštę dėl išnaudotų pražangų limito.

Nugalėtojus į pergalę vedė su trigubu dubliu flirtavęs Donovanas Mitchellas, kuris aikštėje praleido 39 minutes ir pelnė 27 taškus (4/9 trit.,5/11 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir 11 kartų rezultatyviai perdavė kamuolį savo komandos draugams.

Sekančiose rungtynėse Indianos „Pacers“ reabilituotis sieks išvykos rungtynėse prieš Bruklino „Nets“ krepšininkus. Jutos „Jazz“ penktosios pergalės paeiliui sieks namuose prieš Bostono „Celtics“.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20, Dougas McDermottas 18, Malcolmas Brogdonas 15, Mylesas Turneris 11, Jeremy Lambas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 27 , Bojanas Bogdanovičius 18, Jordanas Clarksonas 17 (3/10 trit.), Rudy Gobertas 16 (16 atk. kam.).