J. Hardeno „Rockets“ užbaigė seriją, „Warriors“ krito namuose ir leido priartėti varžovams serijos rezultate (VIDEO)

NBA atkrintamasios ir toliau vyksta žaibišku greičiu, kuriame netrūksta intrigų ir netikėtų pralaimėjimų. Kiek ramiau gali jaustis Hiustono "Rockets", kurie po praeito pralaimėjimo susikaupė ir seriją prieš Jutos "Jazz" užbaigė namuose rezultatu 100-93 (20:20, 26:22, 29:27, 25:24).

Pergalių skonį pajautę Jutos krepšininkai šiame susitikime pademonstravo kovingą žaidimą ir neleido per toli varžovams pabėgti per visą susitikimą. Visgi tris ketvirčius jie pralaimėjo mažais rezultatis ir tai nulėmė, kad į kitą etapą keliauja varžovai.

J. Hardenas vėl buvo komandos vedlys ir pelnė 26 taškus, dar 16 pridėjo Clintas Capela, Ericas Gordonas ir Chrisas Capela surinko po 15.

Pralaimėtojų gretose Royce O'Neale sąskaitoje 18 taškų, Ricky Rubio 17.

Galutinis serijos rezultatas 4-1.

Kitame susitikime kiek netikėtai dabartiniai NBA čempionai nusileido savo varžovams ir leido jiem dar labiau sušvelninti rezultatą. Oklando "Golden State Warriors" rezultatu 121-129 (41:37, 22:34, 31:33, 27:25) antrą kartą nusileido Los Andželo "Clippers" ekipai ir serijos rezultatas tapo 3-2.

Daugelis tikėjosi, kad namie žaidę čempionai lengvai sutvarkys visus reikalus ir pateks į kitą etapą. Visgi Los Andželo krepšininkai nežadėjo pasiduoti ir nors pirmą kėlinį laimėjo namai, jie nuo antro kėlinio pradėjo žaisti kur kas geriau ir susikūrę pranašumą ji stengėsi išlaikyti iki galo. Nors rezultatas dar buvo lygus ne kartą, tačiau pergalę pasiekė "Clippers".

Nugalėtojų gretose Lou Williamsas surengė dar vieną šou ir pelnė 36 taškus, Danilo Gallinari pridėjo 26, o 24 Montrezl Harrell.

Pralaimėtojų komandoje siautė Kevinas Durantas su 45 taškais, tačiau komandos neišgelbėjo.