J. Mačiulis rezultatyviai prisidėjo prie komandos pergalės

Graikijoje žaidžiantis lietuvis ir vėl surengė solidų pasirodymą nacionalinėje lygoje bei padėjo komandai pasiekti pergalę. Jonas Mačiulis su atstovaujama Atėnų AEK namuose sutriuškino B.C Peristeri rezultatu 96-70 (21:23, 28:21, 27:12, 20:14).

Nors iš pradžių rungtynės nesiklostė kaip reikia, tačiau jau antrame kėlinyje namai susikūrė pranašumą. Po ilgosios pertraukos lietuvio ekipa ir toliau žaidė geriau, bei iškovojo nesunkią pergalę.

J. Mačiulis per 26 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, tačiau du kartus prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Theodore su 22 taškais.

Pralaimėtojų gretose G. Skordilis surinko 15 taškų, dar 12 pridėjo S. Gray.