J. Mačiulis sužaidė puikiai, o jo komanda laimėjo

Graikijos krepšinio lygoje žaidžiantis Jonas Mačiulis iškovojo dar vieną pergalę kartu su Atėnų AEK (4/2) komanda. Jie išvykoje rezultatu 67-78 (15:20, 10:19, 17:24, 25:15) nugalėjo "Kymis G.S" (1/5) ekipą, kuri šiuo metu yra lygos atsaidėrė.

Pirmuosius tris kėlinius Atėnai laimėjo ir pirmavo užtikrintai, tiesa ketvirtame kėlinyje priešininkai pradėjo mažinti deficitą, tačiau iki galo jo sumažinti nepavyko.

Lietuvis per 28 minutes surinko 15 taškų (4/9 dvitaškai, 1/3 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), jis taip pat atliko du rezultatyvius perdavimus ir atkovojo penkis kamuolius, perėmė du ir kartą prarado kamuolį.

Mūsiškis buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jam talkino G. Larentzakis su 13 taškų, T. Roberson'as pridėjo 12.

Pralaimėtojų gretose S. Suggs'as surinko 15, o R. Camphor pridėjo 14 taškų.